fbpx

Enter your keyword

DEPILACJA WOSKIEM LYCON

Depilacja woskiem Lycon to innowacyjna metoda depilacji w Polsce. Do tej pory depilacja woskowa, mimo że była jedną z najskuteczniejszych, odstraszała wielu pacjentów. Wszystko za sprawą bólu jaki towarzyszył takim zabiegom. Nowoczesna metoda Lycon jest praktycznie bezbolesna.

Czym jest Lycon

Lycon to wosk, który pochodzi z Australii i jest wykonany wyłącznie z naturalnych składników: olejków aromaterapeutycznych, żywic i wosku pszczelego. Dzięki temu wosk jest bardzo elastyczny, kurczy się i mocno chwyta nawet najdrobniejsze, 1-milimetrowe włoski. Kolejnym dużym plusem jest połączenie najnowszych technik i odpowiednich składników w taki sposób żeby wosk nie ciągnął skóry oraz nie powodował podrażnień. Dzięki właściwościom kojącym skóra po depilacji jest delikatna i miękka w dotyku.

Wykonanie zabiegu

Przed samym zabiegiem obszar skóry, na którym ma zostać wykonana depilacja jest dokładnie przemywany specjalnym preparatem, który ma działanie aseptyczne. Następnie, w przeciwieństwie do wosku paskowego skóra pokrywana jest olejkiem, na który metodą „one dip one” nakładany jest wosk. Wyspecjalizowani kosmetologowie kliniki Cosmopolitan pracujący zawsze w jednorazowych rękawiczkach sprawnym ruchem usuwają warstwę wosku wraz ze zbędnymi włoskami. Po zakończonym zabiegu na skórę nakładany jest łagodzący balsam, który niweluje lekkie pieczenie i czerwone zabarwienie skóry.

Przeciwwskazania

  • Skaleczenia/rany
  • Podrażnienia skóry
  • Wysypka