fbpx

Enter your keyword

ICOONE

ICOONE jest najnowszym osiągnięciem w metodach stymulacji skóry i wyznacza nową definicję piękna. W wyniku jego działania skóra otrzymuje pełne 1180 mikrostymulacji na dm2. ICOONE to innowacyjne urządzenie estetyczne, które poprzez oddziaływania na funkcjonowanie tkanki łącznej całkowicie likwiduje różne niedoskonałości skóry i ciała.

Urządzenie ICOONE wykorzystywane jest przy usuwaniu tkanki tłuszczowej i modelowaniu ciała, napina luźną skórę, redukuje obrzęki limfatyczne, blizny i sztywność mięśni, znajduje także zastosowanie w programach anti-agingowych. Urządzenie ICOONE produkowane jest we Włoszech przez firmę I-tech Industries srl przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji. Przeznaczone jest do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, usuwania cellulitu oraz wielu innych problemów terapeutycznych, które szerzej zostaną opisane poniżej. ICOONE jest wyposażone w 5 głowic zabiegowych z możliwością wykonywania zabiegów na twarz i ciało. Opatentowana technologia multi mikrostymulacji (Roboderm®) daje możliwość wykonywania masażu całego ciała, twarzy i biustu (nie wykluczając dołów podkolanowych i pachwin, ust, powiek górnych i dolnych co jest niemożliwe do zastosowania przy użyciu innych urządzeń do masażu podciśnieniowego).

Technologia

 • kriolipoliza na ciało i twarz
 • zniszczenie komórek tłuszczowych
 • najskuteczniejsze i globalne zabiegi odmładzające na ciało i twarz
 • skuteczne wyszczuplanie
 • redukcja cellulitu

ICOONE to jedyne urządzenie oparte na najnowszych badaniach naukowych dotyczących przestrzennej budowy skóry prof. Gimberteau z 2005 roku. Zgodnie z tymi badaniami praca urządzenia Icoone oparta jest na opatentowanej technologii Roboderm, która wykorzystuje technikę multimikrostymulacji. Innowacyjność budowy głowic zabiegowych sprawia, że zabiegi są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry w każdym wieku (skóra naczyniowa nie jest przeciwwskazaniem). Jest to jedyne urządzenie na świecie, które ma do wyboru 3 rodzaje podciśnienia (w innych aparatach do masażu podciśnieniowego występuje tylko podciśnienie w głowicy głównej. Tutaj mamy możliwość wykorzystania podciśnienia – jest to opatentowana technologia dostępna tylko w urządzeniu ICOONE:

W głowicy głównej (np. przy pracy na starych bliznach i w medycynie sportowej). Tylko poprzez mikrootwory umieszczone w rolkach (np. przy skórze naczyniowej, na świeżych bliznach, po liposukcji). Poprzez głowicę główną i mikrootwory umieszczone w rolkach jednocześnie (np. redukcji tkanki tłuszczowej, w walce z lipodystrofią (zwiększając moc rozmasujemy mocniej fałd skóry bez jej rozciągania, ponieważ mikrootwory w rolkach podtrzymują po zewnętrznych stronach fałd skóry i chronią przed rozciągnięciem).

Kolejnym ważnym parametrem urządzenia jest rytmika czyli częstotliwość, która jest dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta. Rolki w głowicach obracają się w prawo, lewo, do środka i na zewnątrz, w zależności od potrzeb. Maksymalna moc podciśnienia- 900 mbar.

Skuteczność potwierdzona badaniami

Badania kliniczne przeprowadzane na prestiżowych uniwersytetach, wszystkie potwierdzają nadzwyczajną efektywność Icoone m.in. w redukcji cellulitu, lokalnych złogów tłuszczu oraz luźnej skóry. Badania przeprowadzone ostatnio przez Profesora Scuderi pokazują ogromną przewagę skuteczności stymulacji mikropęcherzykowej w porównaniu do innych zabiegów, polegających na masażu mechanicznym. Programy kosmetyczne ICOONE przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Do dyspozycji przeznaczone jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego. Programy na twarz działają liftingująco, poprawiając owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu, poprawiają także kontur ust, ujędrniają skórę, poprawiają koloryt

Programy zabiegowe

Programy kosmetyczne ICOONE przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Do dyspozycji przeznaczone jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego. Programy na twarz działają liftingująco, poprawiając owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu, poprawiają także kontur ust, ujędrniają skórę, poprawiają koloryt.

Programy medyczne ICOONE przeznaczone są do eliminacji problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążenia oraz mięśniowego. Tutaj znajdują się programy przygotowane specjalnie dla pacjentów po liposukcji, programy na blizny poparzeniowe i pooperacyjne. Program na obrzęki likwiduje problemy po zabiegach chirurgicznych, szczególnie u kobiet po zabiegu mastektomii. Mamy również program na stare blizny, program przeznaczony dla kobiet po porodach a także likwidujący zaparcia oraz poprawiający perystaltykę jelit. Druga grupa programów medycznych jest przeznaczona do pracy na ścięgnach i mięśniach. Są tutaj programy likwidujące bóle mięśniowe, programy na przykurcze, przygotowujące sportowców do zawodów, relaksujące po wysiłku fizycznym, likwidujące stany zapalne ścięgien a także stosowane przy złamaniach, skręceniach oraz zwichnięciach. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Następnie stosujemy 10 minutowe programy lokalne, które ukierunkowane są na konkretny problem terapeutyczny pacjenta i konkretna strefę zabiegową (brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, zewnętrzna strona ud, dekolt, biust, twarz, redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych). Łącznie mamy do dyspozycji 22 podstawowych programów kosmetycznych oraz 16 medycznych jednakże mamy możliwość łączenia programów i tworzenia planu zabiegowego dla indywidualnych potrzeb pacjenta (wielokrotność kombinacji).

Dla kogo przeznaczony jest ICOONE?

Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie problemów terapeutycznych i estetycznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Idealne rozwiązanie dla osób

Walczących z nadwagą i cellulitem w różnym stopniu. Walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem. Mających problem z mało jędrną skórą. Dla osób z problemami naczyniowymi, rozstępami i obrzękami. Po zabiegach liposukcji, przed i po zabiegach chirurgicznych, operacjach cieśni nadgarstka i ścięgien. Dla kobiet po porodach, chcących wrócić do sylwetki z przed ciąży. Posiadających blizny pooperacyjne i pooparzeniowe Mających bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała. Dla osób uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport w przygotowaniu do wysiłku, po kontuzjach, złamaniach i zwichnięciach. Dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.

Przykładowe programy

 • Sillutle - modelowanie górnej część ciała (brzuch, piersi, ramiona)
 • Remond - modeling łydek, kolan, ujędrnianie, obrzęki limfatyczne, wyszczuplanie
 • Model plus - podniesienie pośladków, pośladki brazylijskie
 • High plus - modelowanie pleców, barków, ramion
 • Men zone - odchudzanie brzucha, likwidacja oponki na brzuchu
 • Abolton - ujędrnianie, odchudzanie brzucha po ciąży
 • Armton - ramiona - likwidacja luźnej skóry
 • Intone - odchudzanie, modelowanie ud ze szczególnym uwzględnieniem wewnętrznej strony
 • Fat zone - odchudzanie i modelowanie ud, ze szczególnym uwzględnieniem ich strony zewnętrznej - bryczesy

Przeciwwskazania

Ciąża (wyjątkiem są nogi), infekcje, stany zapalne, wysypka skórna, choroby krwi, zapalenie żył, nowotwory.

UsługaMiejsceLiczba zabiegówCena
IcooneIcoone 301 zabieg150zł
Pakiet 5 zabiegów700zł
Pakiet 10 zabiegów1200zł
Pakiet 15 zabiegów1800zł
Icoone 401 zabieg170zł
Pakiet 5 zabiegów800zł
Pakiet 10 zabiegów1300zł
Pakiet 15 zabiegów1900zł
Icoone 501 zabieg190zł
Pakiet 5 zabiegów900zł
Pakiet 10 zabiegów1400zł
Pakiet 15 zabiegów2000zł
Icoone 601 zabieg210zł
Pakiet 5 zabiegów1000zł
Pakiet 10 zabiegów1500zł
Pakiet 15 zabiegów2100zł
Drenaż limfatyczny1 zabieg150zł