Enter your keyword

Aktualne promocje

Lifting bez skalpela

Tylko w styczniu przygotowaliśmy dla naszych klientek specjalną ofertę! Na dobry początek 2018 roku zapewnij sobie świetny wygląd dzięki zabiegowi protege, czyli liftingowi bez skalpela. Dzięki tej nowej technologii nasza skóra zostanie odmłodzona, zmarszczki będą zniwelowane, a twarz ujędrniona.

*promocja na zakup zabiegów trwa do 31.01.2018r.

Twoje ciało będzie w szoku!

Początek roku to doskonała okazja by przygotować nasze ciało na kolejne miesiące ciężkiej pracy. By tak było przygotowaliśmy dla naszych pacjentek ofertę, w której za zabiegi EAT ShinShock na brzuch lub pośladki zapłacisz jednie 150 zł zamiast 250, z kolei za zabieg na całe uda 250 zł zamiast 350! Dzięki najbardziej zaawansowanym technologiom skóra zostaje pobudzona i zregenerowana, a tkanki są odbudowane. Zabieg bazuje na połączeniu terapii falami akustycznymi (shockowymi) i elektrycznymi dzięki czemu jest nieinwazyjny.

*promocja na zakup zabiegów trwa do 31.01.2018r.

Kriolipoliza – zamrażanie tkanki tłuszczowej

Świąteczno-noworoczne objadanie się to niestety przyczyna odkładania tkanki tłuszczowej pod naszą skórą, która przez kolejne miesiące nie daje nam spokoju. Dlatego też Cospomolitan klinika przygotowała dla Państwa z tej okazji doskonałą promocję, która  pomoże skutecznie uporać się z tkanką tłuszczową! Kriolipoliza, czyli zamrażanie tkanki tłuszczowej zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej aż o 30 – 40%.  Co więcej, jest całkowicie bezinwazyjna, bezbolesna i całkowicie bezpieczna, dlatego też skutecznie wypiera liposukcję.

*promocja na zakup zabiegów trwa do 31.01.2018r.