Enter your keyword

Aktualne promocje

Promocja dermapen

Zabiegi urządzeniem dermapen pozwalają odzyskać skórze twarzy oraz szyi piękny wygląd. Zabieg pobudza procesy regeneracyjne w skórze, stymulując jej odnowę poprzez frakcjonowanie mikroigłowe. Przy zakupie zabiegów dermapen do końca listopada*, otrzymasz 20% rabatu od ceny regularnej na każdy z nich!

*promocja na zakup zabiegów trwa do 30.11.2017r.

Mamy w planie modelowanie
Tylko w listopadzie przygotowaliśmy dla naszych pacjentek wyjątkową promocję na modelowanie ciała! Masz czas do końca miesiąca wy wykorzystać aż 30% rabatu na nowoczesne zabiegi, które wymodelują Twoją sylwetkę. Jedna sesja w promocyjnej cenie trwa 50 lub 60 minut.

Lifting bez skalpela
Jesień to najlepsza pora na bezpieczny lifting twarzy bez używania skalpela! Niestety, czas nie działa na korzyść naszej skróry, a ta z wiekiem nabiera zmian niekorzystnie wpływających na jej strukturę. Jest to głównie spadek aktywności fibroblastów, produkujących włókna podporowe kolagen i elastynę, odpowiadające za prawidłowe napięcie, zagęszczenie i elastyczność skóry.

W związku z tym w promocyjnym zestawie na tylko na listopad otrzymasz lifting bez skalpela z 25% rabatem. Zamiast 400 złotych zapłacisz tylko 300 i będziesz mogła się cieszyć piękną, jedwabistą cerą.