Enter your keyword

ICOONE®

Rewolucyjne zabiegi technologią ICOONE® pozwolą zredukować kurze łapki, zmarszczki mimiczne, przebarwienia, napuchnięte powieki, cienie czy worki pod oczami. Jest to niezawodna metoda, która masuje skórę, napina ją, poprawia jej koloryt oraz wygładza zmarszczki.

Metoda ICOONE® stanowi najnowsze osiągnięcie w metodach stymulacji skóry i wyznacza zupełnie nowe trendy i od nowa definiuje pojęcie piękna.Skuteczność tej metody jest fantastyczna – efekty i widać już po pierwszym zabiegu! Najnowsza technologia ICOONE® pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Tą techniką można wykonywać zabiegi na okolicach dekoltu, szyi, twarzy, konturów ust i oczu. W miejscach delikatnych i trudno dostępnych. Efektem zastosowania tej technologii jest wielowymiarowy masaż leczniczy. Rezultat wprawi cię w zachwyt, bowiem zmniejsza się zwłóknienie tkanki a komórki zostają pobudzane do produkcji lipolizy i kolagenu. Skóra regeneruje się, jest bardziej jędrna, napięta i gładka.

ICOONE® DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY

Zabiegi ICOONE® skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, niezależnie od rodzaju i kondycji skóry. ICOONE® jest idealnym rozwiązaniem dla pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga!

EFEKTY ZABIEGU NA TWARZ

  • Redukcja zmarszczek
  • Efekt liftingu bez użycia igły i skalpela
  • Odmłodzenie okolice dekoltu, szyi, twarzy
  • Poprawa konturu ust i oczu
UsługaMiejsceIlośćCena
IcooneTwarz1 zabieg180zł
Pakiet 5 zabiegów700zł
Pakiet 10 zabiegów1200zł
Pakiet 15 zabiegów1500zł