fbpx

Enter your keyword

REGULACJA BRWI

Regulację brwi w naszej klinice Cosmopolitan wykonują doświadczone kosmetyczki. Zabieg odbywa się według życzenia klientki woskiem lub pęsetą. Po wizycie w naszym gabinecie brwi zyskają piękny wygląd, który będzie się utrzymywał bez względu na sytuację, w której się znajdziesz – sauna, basen czy bieganie.

Dokładnie i co ważne dobrze wystylizowane brwi sprawiają, że nasze rysy zostaną skorygowane, oprawy oczu nabiorą blasku, a twarz zostanie odmłodzona nawet o kilka lat. W klinice Cosmopolitan linia brwi zostaje wymodelowana zgodnie z kształtem twarzy, która jest indywidualnie mierzona według trzech punktów odniesienia.

Wiele pacjentek przybywa do nas ze źle wydepilowanymi brwiami przez co efekt takiej wizyty jest niestety odwrotny od zamierzonego. Nasze stylistki po wcześniejszym określeniu twarzy dobiorą indywidualnie idealny kształt brwi.

  • Twarz owalna – brwi powinny być w kształcie łuków, które wznoszą się do 2/3 ich długości. Następnie powoli opadają,
  • Twarz kwadratowa – podobnie jak w przypadku twarzy owalnej brwi powinny mieć kształt łuków, ale najwyższy ich punkt musi mieć miejsce mniej więcej w połowie długości. Taki zabieg łagodzi zazwyczaj ostre rysy,
  • Twarz okrągła – kształt brwi powinien być podobny do tych w przypadku twarzy owalnej, z tym, że kąt wznoszenia i opadania jest minimalnie większy. Dzięki tej metodzie twarz zostanie nieco wydłużona,
  • Twarz pociągła – w przypadku takiego rodzaju twarzy brwi wyjątkowo nie powinny mieć żadnych łuków. Dla takiej twarzy zbawieniem będą delikatne, proste kreski, które skrócą i pomogą wyrównać proporcje.

Problemem u wielu kobiet może być wcześniejsza, zbyt intensywna depilacja. Wówczas może dojść do sytuacji, kiedy brwi nie chcą odrosnąć. Wtedy jedynym, ale bardzo dobrym rozwiązaniem jest makijaż permanentny. Polega on na dorysowaniu techniką piórkową pojedynczych włosków, które przynajmniej na czas odrośnięcia naturalnych włosków pozwolą zachować naturalny kształt i kolor brwi.