fbpx

Enter your keyword

ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE

Makijaż

Oferujemy gamę usług związaną z każdym typem makijażu, dopasowanego do każdego typu urody. Kosmetyki jakich używamy do makijażu to: Armani, Shiseido, Kanebo, LaMer, La Prairie, Nuba. Makijaż wykonuje wizażysta i trener  Piotr Eychler. Pan Eychler pracował dla Armaniego, współpracuje przy pokazach mody znanych projektantów. Dodatkowo jest ekspertem wizażu i stylizacji w programach telewizyjnych. Ciekawie i nietypowo prowadzi warsztaty z technik makijażu oraz szkolenia Dress Code. Swoją osobowością dopełnia pełen profesjonalizm.

Rzęsy 1:1

Przedłużanie rzęs metodą „jedna do jednej” jest obecnie najnowocześniejszym sposobem na wydłużenie, pogrubienie i jednoczesne podkręcenie naturalnych rzęs. Zabieg ten przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, które pragną pięknie wyglądać przez 24 godziny na dobę. Przedłużenie rzęs jest rozwiązaniem idealnym dla pań, których naturalne rzęsy są krótkie, cienkie lub niepodkręcone, noszących soczewki kontaktowe, a także dla pań ceniących swój czas. Niewątpliwą zaletą tej metody jest brak konieczności ich tuszowania, a co za tym idzie duża oszczędność czasu podczas porannego makijażu i wieczornego demakijażu. Są one odporne na wodę, pot i łzy, można w nich pływać i opalać się. Idealnie nadają się na co dzień, jak również na specjalne okazje.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla Pań pragnących podkreślić swą urodę lub skorygować jej niedoskonałości. Zabieg ten umożliwia zrekonstruowanie lub przyciemnienie brwi, poprawienie kształtu ust, wydobycie ich naturalnego kolorytu, podkreślenie oczu. Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą na stałe podkreślić swe naturalne piękno i tym samym zyskać więcej czasu dla siebie.

SofTap® to najbardziej naturalna z metod dostępnych obecnie w świecie makijażu permanentnego. Metoda ta jest nieinwazyjna, delikatna, dyskretna i olśniewająca subtelnością efektów. Szeroka gama oferowanych odcieni barwników i prosty oraz przejrzysty system ich doboru daje gwarancję i przewidywalność rezultatu, a 100% jednorazowe materiały użyte podczas zabiegu i szybka regeneracja skóry sprawia, że SofTap® to must have tego sezonu!

UsługaMiejsceCena
HennaBrwi/rzęs20zł
Brwi+rzęsy35zł