fbpx

Enter your keyword

LIFTING „V” DIEGO DALLA PALMA

DIEGO DALLA PALMA LIFTING „V” naturalny lifting bez operacji. Zabieg ten rozwiązuje problem utraty napięcia, zwartości i elastyczności oraz pogorszenia się definicji konturów twarzy. Z upływem czasu aktywność komórkowa skóry spowalnia się, system kotwiczenia różnorodnych warstw poluźnia się, a struktury wspomagające (składające się z kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego) stają się mniej zorganizowane i bardziej rozluźnione. Lifting V to nowoczesny, delikatny lifting, który nosi też nazwę przekształcania-V, a jego celem jest odtworzenie owalu twarzy w kształcie V.

Lifting V jest zabiegiem komórkowej bio-rewitalizacji i ochrony struktur kotwiczących poszczególne warstwy skóry. Ujędrniający i anty-grawitacyjny zabieg kosmetyczny zapobiegający wpływowi czasu na rysy twarzy. Bazuje na 51+3 HYALU COMPLEX™ w którym zwiększono ilość aminokwasów z których składa się kolagen i elastyna – w celu pobudzenia nowej produkcji strukturalnych komponentów skóry. Wzmocniony został peptydem Collagen Lift oraz 3D Instant Lift System, który odpręża linie twarzy i wygładza powierzchnię skóry dając natychmiast efekt „tensorowy” dla skóry, napina ją i powoduje młodszy wygląd.

Składniki Aktywne

Peptyd Collagen Lift to skalibrowany kompleks nowych peptydów bio-mimetycznych, które stymulują syntezę kolagenów kotwiczących połączenia skóry właściwej i naskórka (kolagen IV, VII i XVII).

Połączenie dermalno-epidermalne (DEJ) łączy skórę właściwą z naskórkiem, ta wspólna płaszczyzna między dwiema warstwami skóry jest niezmiernie ważna w procesie starzenia. Funkcjonalność połączenia dermalno-epidermalnego zależy od aktywności specjalnych protein strukturalnych, szczególnie różnych rodzajów kolagenu, laminin i integryn. Komórki naskórka nieustannie przesuwają się w górę, budują warstwę rogową na powierzchni, na końcu złuszczają się.

Ten naturalny ruch stanowi integralną część odnowy skóry. Nie byłoby to możliwe bez połączenia dermalno-epidermalnego (DEJ), które utrzymuje powiązanie między dwiema głównymi warstwami skóry. DEJ jest także odpowiedzialne za wymianę odżywek z naskórka do skóry właściwej i odwrotnie. Przeciwutleniacze, witaminy i inne odżywki potrzebne są między innymi do naprawy komórkowej, produkcji nowych komórek, ochrony przed elementami zewnętrznymi i stresem oksydacyjnym. W młodości połączenie to jest nienaruszonym, pofalowanym terenem. W wieku około 30 lat warstwa ta zaczyna się spłaszczać. Kiedy połączenie ulegnie całkowitemu spłaszczeniu, komunikacja i wymiana odżywek zatrzymuje się, skóra traci elastyczność i jędrność, zaczyna się marszczyć.
Połączenie skóry właściwej i naskórka zbudowane jest ze zróżnicowanych struktur kotwiczących, wśród których znajdują się kolageny: IV, VII i XVII

Epidermis - Dermis

Rys. 1. Włókienka kolagenu obecne w skórze właściwej składają się z kolagenu I i III. Wspomagają skórę właściwą i są częściowo połączone z włókienkami kotwiczącymi utworzonymi przez kolagen VII, które z kolei połączone są z siecią kolagenu IV tworzącą „gęstą blaszkę”. „Blaszka” ta ustanawia stabilne połączenie z naskórkiem poprzez kolagen XVII. W skrócie, wszystkie opisane typy kolagenu zaangażowane są w tworzenie stabilnego połączenia skóry właściwej z naskórkiem.

Peptyd Collagen Lift intensyfikuje potencjał młodości skóry, stymulując produkcję kolagenów kotwiczących, niezbędnych dla właściwej spójności poszczególnych warstw skóry oraz dla napięcia i odporności na grawitację.

3D Instant Lift System
Oczyszczony wyciąg z tapioki przywiera do powierzchni skóry, tworząc trójwymiarową mikro-sieć o działaniu napinającym. Daje to efekt wygładzający i natychmiastowe wspomaganie, odpręża linie twarzy i wygładza mikrozmarszczki powierzchniowe.