fbpx

Enter your keyword

St. MALO

Francuska marka St. Malo stworzona została w 2006 roku przez Grupę Thermes Marins de Saint Malo, właściciela sieci luksusowych hoteli, Centrum Thalasso terapii oraz pól golfowych zlokalizowanych na Półwyspie Bretońskim nad Oceanem Atlantyckim. Doświadczenie firmy w branży sięga pięćdziesięciu lat.

Filozofia marki

ZAPEWNIENIE SPEKTAKULARNYCH EFEKTÓW POPRZEZ KOSMETYKI, które:
zawierają wyjątkowe składniki: wyciąg z ostryg, solanki i borowiny, wodę morską i termalną, kolagen morski, minerały i pierwiastki śladowe, cenne wyciągi roślinne, bogactwo alg, olejki eteryczne. Kosmetyki są bezpieczne: bez parabenów, nie testowane na zwierzętach. Zapewniona przyjemność stosowania, poczucie posiadania i stosowania luksusu. Atrakcyjne cenowo, biorąc pod uwagę jakość produktów.

WZBOGACENIE ZABIEGÓW FIRMOWYMI MASAŻAMI oraz metodami aplikacji produktów.
Dział wdrożeń i badań St. Malo współpracuje z 5 laboratoriami. Daje to możliwość tworzenia unikalnych i specjalistycznych produktów przy pełnej kontroli jakości. Partnerem St. Malo jest Centrum Morskie w Bretanii, które bada składniki aktywne, reguluje ingerencje w środowisko morskie poprzez kontrolę ilości wydobywanych alg.

Luksusowy zabieg anty-aging GLOBAL

LUKSUSOWY ZABIEG ANTY-STARZENIOWY „GLOBAL” St. Malo stanowi unikalny sposób na spowolnienie procesu starzenia.

Dostarczając w multi-lamelarnych liposomach innowacyjny i ekskluzywny, chrono-biologiczny wyciąg z ostryg, stymuluje ATP na poziomie komórek i optymalizuje ich wydajność energetyczną. Przywraca komórkom witalność i zdolność pozostawania młodymi na dłużej. Głęboko odżywia, zagęszcza i napina. Reguluje nawilżenie i natychmiast wygładza. Stymulując syntezę dermalnego pro-kolagenu I – zwiększa jędrność skóry. Spłyca zmarszczki, wypełniając je. Działa na biochemiczny mechanizm ich powstawania i moduluje formowanie się linii mimicznych, rozluźniaja napięcie twarzy. Po zabiegu i specjalnym Masażu Przeciwstarzeniowym „Global” skóra natychmiast wygładza się, a zmarszczki stają się płytsze oraz mniej widoczne.

Składniki aktywne zabiegu to jaja ostrygi w wielo-płytkowych liposomach, algi Enteromorpha, morski kolagen + białko pszenne , olej z żurawiny + olej z awokado, heksapeptyd, wyciąg z alg koralowych, Commipherol, nisko- i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, Estry PCA , woda z bławatka, kompleks olejów roślinnych (pestki winogron, słodkie migdały i słonecznik).