fbpx

Enter your keyword

THERAPY COOL

THERAPY COOL – OPATENTOWANY SYSTEM Z GWARANCJĄ EFEKTÓW

THERAPY COOL to innowacyjny system medyczny do kriolipolizy i kompleksowej terapii kontrastami,
które efektywnie oddziałują na wszystkie funkcje organizmu.

Therapy Cool zabiegi:

Kriolipoliza na ciało i twarz.  Zniszczenie komórek tłuszczowych. Skuteczne wyszczuplanie. Redukcja cellulitu. Najskuteczniejsze i globalne zabiegi odmładzające na ciało i twarz. THERAPY COOL gwarantuje kompleksowe oddziaływanie na cały organizm, zapewniając doskonałe efekty. W przeciwieństwie do standardowych terapii, konwencjonalnych metod i innych urządzeń, które działają lokalnie, Therapy Cool całościowo wpływa na organizm, usuwając przyczyny i skutki problemów estetycznych. Dzięki zaawansowanej technologii zabieg zapewnia satysfakcjonujące i długotrwałe rezultaty. Wysoka efektywność metody jest wynikiem kompleksowego oddziaływania na cały organizm od wewnątrz, dzięki czemu zwalczane są konkretne problemy estetyczne. Skuteczność zabiegów potwierdzają liczne badania kliniczne.

Kriolipoliza

Bezpieczne niszczenie komórek tłuszczowych

Zabieg polega na obniżeniu temperatury tkanki tłuszczowej w celu zaindukowania procesu degradacji adipocytów bez uszkodzenia komórek. Kriolipoliza w sposób selektywny i kontrolowany niszczy wszystkie komórki tłuszczowe bez naruszenia otaczających ich struktur.
Przedłużone działanie zimna na tkankę tłuszczową wywołuje śmierć komórek tłuszczowych czyli apoptozę.
Zdegradowane komórki tłuszczowe zostają w procesie fagocytozy, następnie przy udziale układu limfatycznego wyeliminowane są z organizmu,
w związku z tym nie obserwujemy podniesienia poziomu lipidów we krwi.

Co wyróżnia kriolipolizę Therapy Cool?

1. BEZPIECZEŃSTWO I WYSOKA SKUTECZNOŚĆ
Zaawansowana technologia kontroli temperatury gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa zabiegów oraz ich ogromną efektywność.
Metoda pozwala z maksymalną skutecznością wyeliminować komórki tłuszczowe warstwa po warstwie (docieranie do kolejnych warstw tkanki tłuszczowej, które początkowo są przykryte komórkami zniszczonymi podczas poprzedniego zabiegu). W przeciwieństwie do innych metod kriolipolizę Therapy Cool powtarza się co 25- 30 dni.

2. UNIKALNA APLIKACJA BEZ PODCIŚNIENIA
Elastyczne aplikatory o wymiarach 40×20 cm i 26×20 cm oddziałują na większy obszar niż standardowa kriolipoliza, zapewniając efekt skutecznego modelowania całej sylwetki. Kriolipolizę można wykonywać w miejscach trudno dostępnych, takich jak ramiona, oraz można ją wykorzystywać w przypadku osób szczuplejszych, co uniemożliwiają tradycyjne metody z podciśnieniem.

3. PERFEKCYJNIE DOBRANY CZAS ZABIEGU I TEMPERATURA
Optymalny dobór czasu trwania zabiegu oraz temperatury gwarantuje najwyższą skuteczność i komfort.

W jaki sposób wykonuje się kriolipolizę Therapy Cool?

Zabiegi na twarz wykonuje się specjalną sondą, natomiast na wybrane partie ciała przytwierdzane są aplikatory.
Na raz można stosować 1 lub 2 aplikatory.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa 55 minut. Jeszcze tego samego dnia można wykonać kriolipolizę na 1 do 4 obszarów ciała – łącznie 110 minut

Na jakie partie ciała wykonuje się kriolipolizę?

Boki, pośladki, uda, plecy, ramiona, twarz.

Przebieg zabiegu

TERAPIA KONTRASTAMI THERAPY COOL. GLOBALNE ZABIEGI Z GWARANCJĄ DOSKONAŁYCH EFEKTÓW.

Terapia kontrastami to rewolucyjna metoda, która po raz pierwszy umożliwiła wykonanie globalnych zabiegów, dających efekty długotrwale i znacznie lepsze od metod stosowanych do tej pory. Defekty estetyczne takie jak zmarszczki i cellulit są zewnętrznym objawem dysfunkcji wewnątrz organizmu. Terapia kontrastami skutecznie je eliminuje działając od środka oraz wykorzystując naturalny potencjał ludzkiego organizmu.

Jak działa terapia kontrastami?

THERAPY COOL to metoda, która optymalnie wykorzystuje naturalne właściwości krwi, czyli największą broń regeneracyjną naszego organizmu. Terapia kontrastami polega na naprzemiennym poddawaniu ciała zmianom temperatury.
Metoda uruchamia tym samym skomplikowane procesy naprawcze w organizmie aktywnie oddziałując na wszystkie jego funkcje.

Terapia kontrastami: wyszczuplanie i redukcja cellulitu, 2 fazy terapii

Kontrasty wywołują intensywną pracę organizmu, podczas której spalane są kalorie. W fazie ciepłej następuje wydalanie toksyn z organizmu. W fazie zimnej organizm potrzebuje większej ilości energii, aby się ogrzać. Do tego celu wykorzystuje krew, która pobiera energię, m.in. z komórek tłuszczowych, dzięki czemu spalamy kalorie.

Terapia kontrastami: Odmładzanie oraz ujędrnianie ciała i twarzy, gimnastyka naczyń krwionośnych

Krew jest najlepszym kosmetykiem, który odmładza skórę, dostarczając jej cennych składników odżywczych i tlenu. Z upływem czasu organy starzeją się, a krew jest wykorzystywana głównie do utrzymywania ich właściwego funkcjonowania. W efekcie coraz mniej krwi dociera do naskórka, co prowadzi do wiotczenia skóry. Kontrasty wywołują gimnastykę naczyń krwionośnych sprawiając, że: krew przepływa do wszystkich warstw skóry aktywują się procesy samoregeneracji oraz wytwarzania kolagenu wzrasta nawilżenie i odżywienie skóry. Ponadto zimno wywołuje skurcze mięśni zwiększając ich napięcie przy krótkotrwałej ekspozycji.

Terapia kontrastami: Drenaż i detoksykacja

Najskuteczniejszy drenaż dające długofalowe efekty. Terapia stymuluje:

UKŁAD ŻYLNY – jego aktywacja prowadzi do odprowadzenia toksyn
UKŁAD TĘTNICZY – zapewniając lepszy dopływ substancji odżywczych do wszystkich komórek
UKŁAD LIMFATYCZNY – blokując sam proces gromadzenia wody, a nie tylko się jej pozbywając.

UsługaLiczba zabiegówCena
Therapy Cool1 zabieg180zł
Pakiet 4 zabiegów680zł
Pakiet 6 zabiegów960zł