fbpx

Enter your keyword

ZESPÓŁ

Cosmopolitan Klinika - Beauty and Med - zapraszamy
Cosmopolitan Klinika - Beauty and Med - zespół 2

Aleksandra Wincenciak
Aleksandra zajmuje się zabiegami na twarz i ciało z zakresu kosmetologii estetycznej. Jest absolwentką warszawskiej WSZ Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Praca jest dla niej jednocześnie największym hobby, dlatego stale poszerza swoją widzę i umiejętności z zakresu kosmetologii i zabiegów medycyny estetycznej –obecnie najbardziej pożądanej gałęzi dbania o urodę w profesjonalnych gabinetach.
Swoje doświadczenie budowała w kilku salonach kosmetycznych oraz instytutach SPA w stolicy.
W życiu prywatnym jest miłośniczką zwierząt i to im poświęca swój czas wolny. Każdego dnia do pracy przynosi ze sobą porcję uśmiechu, spokoju i ukojenia, którymi obdarza swoje Klientki.

Iwona Radkiewicz
Iwona to magister kosmetologii z kilkuletnim stażem, która rozpoczęła swoją pracę w zawodzie w 2010 roku. Ukończyła Wyższą Szkołę Medyczną w Białymstoku ze specjalizacją ‘kosmetologia stosowana’ oraz tam zdobyła pierwsze doświadczenia w gabinecie kosmetycznym.
Iwona specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów kosmetologicznych na twarz i całe ciało. Dodatkowo wykonuje także manicure, do którego odkryła zamiłowanie już podczas pracy zawodowej kosmetologa.
Pasjonuje się swoją pracą i stale poszerza horyzonty, także z zakresu medycyny ogólnej i naturalnej oraz medycyny estetycznej. Ponadto, interesuje się wizażem, fotografią i muzyką. Posiada duszę artystki, którą ujawnia podczas wykonywania make-upów.
Do każdej osoby podchodzi indywidualnie, a największą satysfakcją w pracy jest dla niej zadowolenie Klienta.

Cosmopolitan Klinika - Beauty and Med - zespół 3